Wtorek, 5 grudnia 2023. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Konkurs dla najaktywniejszych „Spacerowiczów z Przewodnikiem”

2018-07-02 10:28:08 (ost. akt: 2018-07-02 10:31:40)

Za nami pierwszy tegoroczny spacer z cyklu „Spacer z Przewodnikiem” (30.06), którego tematem były muzea i pomniki. A przed nami pierwszy konkurs dla jego uczestników, w którym należy odpowiedzieć na zadane poniżej pytania:

Pytanie nr 1.
Proszę wymienić i wskazać lokację co najmniej 4 pomników upamiętniających żołnierzy poległych w I Wojnie Światowej.

Pytanie nr 2.

Proszę podać datę odsłonięcia fontanny przy Starym Ratuszu oraz wykonawców (rzeźbiarza i kamieniarza).

Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać do 9 lipca 2018 r. do godz. 24:00 na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

Przypominamy Regulamin Konkursu


Konkurs przeznaczony jest dla osób uczestniczących w „Spacerach z Przewodnikiem”.

W każdy poniedziałek po danym spacerze na stronie www.82-200.pl zostaną ogłoszone 2 pytania dotyczące odbytego spaceru. Odpowiedzi na pytania należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz numerem Spacerownika a następnie przesyłać na adres poczty elektronicznej: prezes@malbork.pttk.pl.

W losowaniu nagród wezmą udział osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań konkursowych i wykażą się udziałem min. w 4 spacerach. Potwierdzeniem udziału w Spacerach” jest „Spacerownik” z potwierdzeniami obecności. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 4 września br. na stronie www.82-200.pl a wręczenie nagród i podsumowanie „Spacerów” odbędzie się w trakcie IV Rajdu rowerowego „Spójrz sowie w oczy” w dn. 8 września 2018 r.