Czwartek, 2 lutego 2023. Imieniny Kornela, Marii, Mirosławy

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Mistrzostwa Sportowego

2018-06-18 13:30:50 (ost. akt: 2018-06-18 13:36:15)

19 czerwca 2018 r. w godz.9.30-13.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku ul. Toruńska 60 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Mistrzostwa Sportowego, w którym udział wezmą drużyny z Malborka, Koszalina, Gdańska oraz miejscowej "Pomezanii" w roczniku 2004 .

Patronat na na tym turniejem objęli:
Starosta Malborki Mirosław Czapla
Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski
Prezes Pomorskiego Zawiązku Piłki Nożnej Radosław Michalski
Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Paweł Rybak,
którzy ufundowali puchary,medale, statuetki oraz pokryli koszty jego organizacji.

Głównym celem tego turnieju jest rywalizacja sportowa, a także integracja młodych piłkarzy i piłkarek poprzez nawiązanie wzajemnych kontaktów jak również wspólne oglądanie meczu reprezentacji Polski z Senegalem w malborskiej strefie kibica.

Uroczyste zakończenie tej imprezy sportowej odbędzie się o godz.13.00 na boisku głównym podczas którego zostaną również wyróżnione pamiątkowymi pucharami dziewczyny wraz z trenerami z drużyny Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Malborku, które zdobyły mistrzostwo województwa pomorskiego dziewcząt w kategorii gimnazjów.

W imieniu młodych piłkarzy zapraszamy kibiców piłki nożnej na te interesujące mecze piłkarskie.

Natomiast piłkarze z klasy II i III Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego w Malborku w dniach 19/20 czerwca 2018 r. będą przebywali w Ośrodku Sportowym "Zawisza" w Bydgoszczy ,gdzie rozegrają kontrolne mecze piłkarskie z drużynami z Bydgoszczy i Torunia. Powyższy wyjazd został sfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.