Niedziela, 28 maja 2023. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

"Jedyne takie miejsce" program radiowej "Jedynki" nadawany z Malborka

2018-06-15 14:24:27 (ost. akt: 2018-06-15 14:34:13)

Do Malborka przyjechała ekipa Programu 1 Polskiego Radia. Już jutro (sobota 16 czerwca) od 9:00 do 12:00 na antenie radiowej "Jedynki" na żywo z Malborka nadawany będzie program "Jedyne takie miejsce", który poprowadzi Roman Czejarek.

Słuchacze dowiedzą się m.in. jakie tajemnice skrywa malborski zamek, poznają krzyżackie smaki XXI oraz usłyszą o imprezach plenerowych przygotowanych na tegoroczny sezon. Zapraszamy przed radioodbiorniki oraz na Plac Kazimierza Jagiellończyka, gdzie nieopodal fontanny rozstawi się radiowy wóz emisyjny. Będzie możliwość zobaczenia radiowców podczas realizacji programu.

Audycja "Jedyne takie miejsce" pokazuje jak piękna jest Polska. W programie nie brakuje wędrówek ciekawymi szlakami turystycznymi, rozmów z ludźmi, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi pasjami i miłością do miejsca w którym żyją. Warto włączyć Jedynkę w sobotę o 9 rano, żeby przekonać się jak inspirujący i fascynujący jest nasz kraj, jak bogatą mamy historię i jak wiele można "zobaczyć", słuchając radia.