Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Zmaluj sobie torbę - zajęcia w Spółdzielni Socjalnej Fabryka Inicjatyw

2018-06-07 09:59:28 (ost. akt: 2018-06-07 10:01:22)

Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw zaprasza na zajęcia dla dzieci i młodzieży. To propozycja dla każdego, kto jest w stanie utrzymać w ręce kredkę. Organizator zapewnia wszelkie materiały oraz małą przekąskę i wodę dla uczestników.

Na czym to polega
Każdy uczestnik otrzymuje własną płócienną torbę, może też korzystać z kredek przeznaczonych do tkanin. Podczas zajęć wykonuje rysunek, który następnie jest prasowany żelazkiem w celu utrwalenia pracy.
Uwaga: tę czynność wykonuje pracownik spółdzielni, nie dziecko. Nie występuje więc żadne zagrożenie.

Gotową torbę można prać w delikatnych temperaturach, z użyciem łagodnych środków.

Czas trwania
Warsztaty trwają 45-60 minut. Wszystko zależy od tego, jak skomplikowany będzie rysunek oraz czy będzie wymagał poprawek.
Dodatkowo podczas wizyty można obejrzeć wystawę obrazów malborskiego artysty Jacka Albrechta pt. „Sztuka bezdomna – Poszukiwanie tożsamości”.

Przesłanie
Cały świat mówi o potrzebie wycofania wszelkich jednorazówek, dlatego stawiamy na torbę wielorazowego użytku. Takie torby nosi się obecnie nie tylko na zakupy. Chcemy więc zainspirować młodych ludzi do dbałości o środowisko naturalne. Każdy drobny gest ma znaczenie.
Warto dodać, że własnoręcznie ozdobiona torba będzie unikalna w skali świata. Może służyć przez całe wakacje i sprawdzi się w każdych warunkach. Całkowicie spersonalizowana, ma szansę stać się również niebanalnym prezentem.

Za ile?
Udział w zajęciach kosztuje 10 zł od osoby. Na tę cenę składają się materiały oraz przekąski i woda.
Grupa może liczyć maksymalnie 25 osób.

Kontakt
Anna Szade, nr tel. 575 927 124, e-mail: a.szade@fabryka-inicjatyw.pl
Iwona Skopińska-Kownacka, nr tel. 607 372 804, e-mail: i.kownacka@fabryka-inicjatyw.pl