środa, 24 lipca 2024. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

XIX Festyn w SP Nr 2 pod hasłem „Wszystkie mamy nasze są”

2018-06-01 09:35:19 (ost. akt: 2018-06-01 09:38:27)

Kolejny festyn w Szkole Podstawowej nr 2 w Malborku na za nami. W tym roku hasłem przewodnim było „Wszystkie mamy nasze są”. Celem festynu była integracja szkoły ze środowiskiem lokalnym, promocja szkoły poprzez prezentację umiejętności uczniów i współpraca szkoły z innymi ośrodkami dydaktycznymi i społecznymi w Malborku.

Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji festynowych, m.in. plener malarski, malowanie buziek, tatuaże, stoisko anielskie prowadzone przez pracującą w naszej Szkole siostrę Iwonę ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, stoiska z przekąskami i wiele innych. Podczas festynu swoje talenty mogli zaprezentować uczniowie najmłodszych klas szkoły oraz przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola „Pod kasztanami”. Na scenie nie brakowało piosenek, układów tanecznych a także ze względu na okazję życzeń dla naszych kochanych mam. Wyjątkową atrakcją był występ grupy tanecznej „Kwieciste gwiazdy” z Ukrainy.

- Szczególne podziękowania należą się sponsorom, bez których trudno wyobrazić sobie festyn szkolny - Burmistrz Miasta Malbork pan Marek Charzewski, Starosta pan Mirosław Czapla, MZK Malbork, salon fryzjerski Joanna Falkowska, salon fryzjerski Beuty Room, Pizzeria Castello, Restauracja Avocado, Zakład Optyczny Visus pani Hanny Szablewskiej, pani Magdalena Pankowska, pani Dorota Patoka, pani Beata Buglewska, pani Joanna Dębowska, pani Iwona Promińska, pani Agnieszka Banaszewska, państwo Marzena i Łukasz Postek oraz pani Magdalena Olszewska i pan Andrzej Daukszys – dziękują organizatorzy.

Główną atrakcją była loteria fantowa z cennymi nagrodami, wśród których znalazły się m.in. talony do restauracji Avocado i Pizzeri Castello, bilet okresowy na autobusy miejskie od MZK, talony do fryzjera, parownica do ubrań, czy robot kuchenny.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i fantastyczną zabawę - dodają.

informacja: SP nr 2 w Malborku
zdjęcia: archiwum SP nr 2 w Malborku