Czwartek, 13 czerwca 2024. Imieniny Antoniego, Gracji, Lucjana

Bombers Malbork przed finałem w Cieszynie

2018-05-28 14:51:59 (ost. akt: 2018-05-29 11:17:53)

Zawodnicy Bombers Malbork kolejny sezon uczestniczy w rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach. Liga podzielona jest na dwie grupy - północna i południowa, z każdej z nich awansują po cztery najlepsze zespoły, które będą rywalizowały w finale w dniach od 22-24 czerwca w Cieszynie.

Malborski zespół zajmuje drugie miejsce z 8 pkt na koncie, tuż za Mad Dogs Sopot - 11pkt, którzy w zeszłym sezonie zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski w hokeju na rolkach. Na trzecim miejscu w tabeli znajduje się zespół U18 - kadra zawodników, która będzie reprezentowała Polskę na mistrzostwach Świata w hokeju na rolkach w Asiago Włochy w dniach 14-22 lipca 2018. W składzie kadry grają wychowankowie UKS Bombek SP3 - Michał Nawrocki i Michał Sadowski. Kadra U18 ma szansę awansować do finału pod warunkiem, że zwycięży w kolejnym turnieju, który odbędzie się w najbliższą
sobotę w Malborku.

Zapraszamy do kibicowania na malborskie rolkowisko już od godziny 8 będą rozgrywane mecze PLHR pod patronatem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. W składach zespołów można będzie zobaczyć zawodników, którzy na co dzień grają w ekstraligowych zespolach w hokeju na lodzie.

Hokej najmłodszych w Malborku wspierają: APF, Leier, Mariusz Tuszakowski, Apteka Witaminka,Klub Dołek, Wobex, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, Bar,Bis, Rafał Mączkowski -Awokado, pralnia Eco laguna, sieć sklepów Sokol, Falken, Mc'donalds, Harasimowicz, Geavel sp.z o.o.

Nadesłał: Sławomir Nawrocki

Autor zdjęć - Janusz Guziak