środa, 24 lipca 2024. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Tadeusz Seibert pracuje nad swoją debiutancką płytą

2018-05-23 10:32:15 (ost. akt: 2018-05-23 13:20:37)

W ostatnich dniach w Malborku powstawały ujęcia teledysku do singla "Na skraj świata" autorstwa Tadeusza Seiberta. To zapowiedź powstającego właśnie solowego albumu artysty.

O swojej płycie Tadeusz opowiadał już w kwietniu w programie Muzyczna Jedynka na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia u redaktora Sztompke. W radiowej jedynce zaprezentował utwór "Nie ma szans". Nam opowiedział, że prace nad ostatecznym kształtem płyty jeszcze trwają.

Na chwilę obecną nagrane mamy 7 numerów i w najbliższym czasie będziemy nagrywać kolejne 4, liczę że album uda się wydać na jesień - podkreśla Tadeusz Seibert.

Teledysk powstawał w Malborku i okolicach - Taki miałem pomysł, żeby ten Malbork gdzieś tam pokazać, tu się wychowywałem, zależało mi na tym, żeby był, bardzo lubię tu wracać, tutaj prowadzę swoją szkołę wokalną, raz w tygodniu staram się tu być. Bardzo dziękuję Burmistrzowi Miasta za wsparcie i dofinansowanie - dodaje artysta.


O teledysku, planach związanych z albumem i projektach artystycznych, w których obecnie bierze udział Tadeusz Seibert opowiadał przed kamerą TV Malbork.