Niedziela, 22 maja 2022. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej

2018-04-11 11:02:11 (ost. akt: 2018-04-27 15:39:42)

Na malborskim zamku w długi majowy weekend spotkają się miłośnicy staroci, sztuki dawnej, rękodzieła i niepowtarzalnych drobiazgów. Wszystko za sprawą Malborskiego Jarmarku Staroci i Sztuki Dawnej. Wydarzenie organizuje Malborskie Stowarzyszenie OŚ w partnerstwie z Muzeum Zamkowym w Malborku

Malborski Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej to jedyna tego typu impreza w grodzie nad Nogatem. Zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ swój udział zapowiedzieli już bardzo licznie wystawcy.
- Dzięki gościnności Muzeum Zamkowego w Malborku Jarmark odbędzie się na Wałach von Plauena na malborskim zamku. Swoje towary wystawi wielu kolekcjonerów, miłośników starych przedmiotów i rękodzielników z całej Polski- opowiada Beata Stawarska z Malborskiego Stowarzyszenia OŚ. - Chętni mogą podczas targu sprzedać lub wymienić rzeczy nie tylko używane, a wystawić do sprzedaży książki, płyty, gry komputerowe, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne, instrumenty muzyczne, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie.
Każdy, kto chciałby na targu wystawić swoje przedmioty, powinien napisać na adres bstawarska@gmail.com. W odpowiedzi od organizatora otrzyma regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.
Jarmark rozpocznie się 1 maja (wtorek) i zakończy się 3 maja (czwartek). Na wystawców oraz kupujących, oprócz targowiska różności, czeka wiele niespodzianek na terenie Jarmarku. Wśród nich koncert zespołu Secret Garden Singers. Grupa wystąpi 3 maja o godz. 13.
Secret Garden Singers to grupa muzycznych przyjaciół, wspólnie pracujących nad utworami wokalnymi oraz wokalno-instrumentalnymi z wszystkich epok. Są ludźmi rozmaitych profesji, odmiennych zainteresowań, za to łączy ich zamiłowanie do tworzenia muzyki. Secret Garden Singers nie stronią również od innych projektów muzycznych. Śpiewali dla słuchaczy w całej Polsce, także poza granicami kraju. Chętnie podejmują się ciekawych artystycznych wyzwań, by czerpać radość z tworzenia i wykonywania muzyki.
Dokładny program imprezy jest dostępny na stronie Malborskiego Stowarzyszenia OŚ www.os-malbork.blogspot.com oraz na Facebooku.
Projekt dofinansowano z budżetu miasta Malborka.

http://m.82-200.pl/2018/04/orig/jarmark-dojazd-971-2744.jpg
http://m.82-200.pl/2018/04/orig/jarmark-miejsce-969-2745.jpg