Piątek, 1 lipca 2022. Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Burmistrz z wizytą w firmie Forest

2018-03-15 13:42:06 (ost. akt: 2021-12-30 09:15:09)

W czwartek, 8 marca br., Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski wraz z zastępcą Janem Tadeuszem Wilkiem odwiedzili firmę Forest - fabrykę okien PCV i ALU w Malborku.

Spółka Forest® to założona w 2000 roku, początkowo niewielka rodzinna firma. Sukcesywny rozwój i konsekwentna realizacja celów, zapewniły jej pozycję jednego z wiodących producentów stolarki otworowej w systemie Aluplast w Polsce. Jej fundamentem pozostał jednak kameralny klimat i daleka od korporacyjnej atmosfera.

Firmę tworzy zespół ludzi, który dba o profesjonalną obsługę, fachową realizację zleceń i terminowe dostarczenie ich do Klienta. To właśnie dzięki solidności firma zdobywa zaufanie nie tylko na rodzimym, ale także na wielu zagranicznych rynkach.

W zakresie jej działalności leży produkcja okien i drzwi zarówno PCV, jak i aluminiowych. Stosowane przez firmę komponenty pochodzą od sprawdzonych dostawców. Należą do nich m.in. Aluplast, Veka, Salamander i WinkHaus. Dzięki bogatemu asortymentowi firma odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowania Odbiorców: od okien do domów pasywnych, drzwi unoszono – przesuwnych HST, po konstrukcje aluminiowe.

Wizyta burmistrza oraz jego zastępcy miała na celu zapoznanie się z procesem produkcji oraz bieżącymi potrzebami spółki. Chcą pomóc przedsiębiorcy w poprawie komunikacji, burmistrz zadeklarował podjęcie działań zmierzających do położenia nawierzchni asfaltowej na części ulicy Bydgoskiej, która będzie drogą dojazdową do spółki Forest® oraz S&P Polska w Malborku.