Piątek, 19 lipca 2024. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Sobotnie spotkanie pokazało, że „Moda jest (z) kobietą”

2018-03-12 11:33:53 (ost. akt: 2018-03-13 13:56:26)

Sobotnie (10.03) spotkanie pod hasłem „Moda jest (z) kobietą” zorganizowane w Karwanie przez Malborskie Stowarzyszenie "Oś" okazało się prawdziwym świętem kobiet. Zainteresowanie było ogromne, co pokazuje, jak ważne i potrzebne są imprezy, podczas których panie mogą poznać ofertę lokalnych firm skierowaną na wydobycie ich naturalnego piękna i poprawę samopoczucia. Biletem wstępu były nakrętki zbierane na rehabilitację Weroniki Żarskiej.

Panie mogły podziwiać pokaz mody przygotowany przez Martę Dubicką a prezentowany przez modelki głównie z Malborka, zarówno te najmłodsze jak i te nieco bardziej dojrzałe, wysłuchać prezentacji Izabeli Sakutovej na temat brafttingu, czyli jak dobrać dobry biustonosz, skorzystać z porady fryzjerów, stylistów, makijażystek, fotografa a nawet optyka. Imprezę poprowadził Marta Szewczyk.

Gościem honorowym była Miss Polski na Wózku i II Miss Świata na Wózku Adrianna Zawadzińska.

Na zakończenie o doznania artystyczne zadbała Eleonora Lipińska, która wspólnie z Martą Ździebłowską wystąpiła w krótkim recitalu.

Niespodzianką była też loteria, podczas której rozlosowano nagrody od sponsorów a na zakończenie smaczny poczęstunek.

Przed rozpoczęciem spotkania życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył wszystkim paniom burmistrz Marek Charzewski.

- Malborskie Stowarzyszenie OŚ dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że spotkanie „Moda jest (z) kobietą” było tak udane. Szczególne podziękowania kierujemy do dyrekcji Muzeum Zamkowego w Malborku i pracowników Ośrodka Konferencyjnego Karwan. Dziękujemy naszym sponsorom, dzięki którym wieczór był tak atrakcyjny, a są to: Pracownia Krawiecka Marty Dubickiej, Pettegolezzo – Pracownia Fryzjerska, Make up Joanna Kunicka, GLAM Magdalena Wach, Stanikowy Zawrót Głowy Izabela Sakutova, Salon optyczny Prestiż, Osobista stylistka Magdalena Awin-Wiśniewska, IsaDora, Gabinet odnowy biologicznej Therapy Cool, Katarzyna i Rafał Naumczyk, Restauracja Piwniczka Małgorzaty Osuchowskiej, AmberMal Janina Jastrzębska, HEKSA - Pracownia Artystyczna Anny Dembek oraz Atlantis Fitnessclub. Dziękujemy Marcie Szewczyk, która bardzo profesjonalnie poprowadziła spotkanie. Pamiętamy także o wsparciu wolontariuszy - uczennic z I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku oraz uczniów z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku, za które również serdecznie dziękujemy. Jesteśmy wdzięczni za obecność wszystkim paniom, które zechciały wspólnie celebrować Dzień Kobiet. Dzięki Wam wiemy, że to co robimy, jest ważne i potrzebne - dziękują organizatorzy.

Partnerem projektu było Muzeum Zamkowe w Malborku. Projekt uzyskał dofinansowanie z Urzędu Miasta Malborka.