Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Sprzężenie Zwrotne w Alternatywie

2018-03-06 08:42:29 (ost. akt: 2018-03-07 14:12:34)

7 kwietnia (sobota) br. o godz. 19.00 w Alternatywie przy ul. Grunwaldzkiej odbędzie się koncert grupy Sprzężenie Zwrotne.

- Cieszymy się, że na naszej scenie wreszcie wystąpią lokalni muzycy – podkreślają gospodarze Alternatywy, organizatorzy wydarzenia.

Jak mówią artyści tworzący Sprzężenie Zwrotne, łączą ich „rock i wszystkie możliwe gatunki muzyczne oprócz disco polo, wspólne granie i koncertowanie, muzyka, podróże i wiele innych”.

W skład zespołu wchodzą: Joanna Sierla – wokal, Julita Smoter – bass, Remi Przemysław Chlebowski – gitara, Grzesiek Kłos – perkusja i Radek Jabłoński – gitara.

- Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi, którzy - mimo że z różnych środowisk muzycznych, tworzą i grają muzykę rockową. Gramy tylko własne kompozycje – podkreślają.

Zespół w obecnym składzie gra od czerwca 2017 r. Wywodzi się z zespołu Panzerfaust, który rozwiązał swą działalność w połowie ubiegłego roku. Członkowie byłego Panzerfaust to Radosław Jabłoński - gitara i Grzegorz Kłos - perkusja.

Grupa niedawno wystąpiła podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miłoradzu. Teraz zaprezentuje się w Malborku. Koncert odbędzie się 16 marca (piątek) w Alternatywie, ul. Grunwaldzka 16-18. Początek o godz. 19. Wstęp 5 zł.

Fot. Maciej Borecki/materiały prasowe