środa, 22 maja 2024. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Stand-uperzy w Malborku

2018-01-31 08:02:00 (ost. akt: 2018-01-31 07:56:21)

Stand-up Polska tym razem wybiera się do Malborka. Z pełnymi materiałami wystąpią dla Was Stand-up Polska: Antoni Syrek-Dąbrowski "Norma" i Sebastian Rejent. Będzie ich można posłuchać 8 lutego (czwartek) o godz. 20 w Alternatywie, ul. Grunwaldzka 16-18.

Antoni Syrek-Dąbrowski to komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 r. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

Drugi z występujących, Sebastian Rejent, to komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.

Obydwu będzie można posłuchać w Alternatywie już 8 lutego (czwartek) o godz. 20. Bilety kosztują 25 zł i są dostępne na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.