Sobota, 2 marca 2024. Imieniny Halszki, Heleny, Karola

Międzypokoleniowe rozgrywki gier planszowych w SP3

2018-01-31 07:46:54 (ost. akt: 2018-01-31 07:55:02)

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

W tym roku w Szkole Podstawowej nr 3 w niecodzienny sposób uczczono ich święto.
23 stycznia uczniowie klas młodszych zaprosili swoje babcie i dziadków na wspólne rozgrywki gier planszowych. Okazało się, że jest to jeden z popularniejszych sposobów spędzania czasu wnucząt z dziadkami.

Dziękujemy Seniorom za pokazanie nam swoich gier oraz za otwartość i zaangażowanie w poznanie aktualnie popularnych gier. Był to niezwykle miło spędzony czas, wypełniony śmiechem, radością, sympatycznymi rozmowami i wspomnieniami. Dziękując Dziadkom za poświęcony czas życzymy wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.
J.Zaborowska, M.Godlewska