Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Bal Karnawałowy w Przedszkolu nr 5 im. Dzieci z Zamkowego Wzgórza

2018-01-30 09:26:05 (ost. akt: 2018-01-30 12:18:47)

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci i wyczekiwaną przez nie przez kilka tygodni. W Przedszkolu nr 5 im. Dzieci z Zamkowego Wzgórza bal odbył się 26 stycznia.

Już od samego rana do przedszkola zaczęły schodzić się przeróżne postacie. Dzieci były przebrane za super bohaterów, zwierzęta, księżniczki, królewny, zwierzątka, piratów, klaunów, było sporo też policjantów oraz innych postaci, które trudno zliczyć. Niektóre dzieci naprawdę było trudno rozpoznać. Ale nie tylko dzieci przebrały się. Również panie wykazały się inwencją i pojawiły się strojach balowych.

O godziny 9.00 rozpoczął się bal. W pięknie przystrojonej sali, przy dźwiękach muzyki granej przez zespół muzyczny „2+1”, dzieci bawiły się wspaniale. Były tańce, konkursy i puszczanie baniek z maszyny oraz wiele radości i uśmiechu na buziach dzieci. Nasz przedszkolny bal odwiedzili też niezwykli goście: Myszka Minnie z Miki z Balonowego Twistera . Jak się okazało oni też kochają bale i zabawy z przedszkolakami, więc skorzystali z okazji i wspólnie z nim tańczyli.

Kolejny bal już za rok, ale na pamiątkę zostaną zdjęcia, które robił sympatyczny pan Wiesław.

Nadesłała: Beata Okrucińska