Niedziela, 14 sierpnia 2022. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

"Bo ludzi dobrej woli jest więcej..." - autorskie spotkanie z Agnieszką Cegielską

2018-01-22 12:35:34 (ost. akt: 2018-01-22 12:47:09)

Autor zdjęcia: Kama Trojak

W sobotnie popołudnie, 20 stycznia, w Szkole Łacińskiej, spotkali się z autorką książki " Naturalnie" Agnieszką Cegielską jej czytelnicy, fani, przyjaciele i wszyscy zainteresowani naturalnymi sposobami na zdrowie. W wyjątkowo ciepłej atmosferze Agnieszka opowiedziała o swoich inspiracjach, historii powstania książki, ulubionych przepisach, potrawach, wspaniałych ludziach, których poznała podczas pracy nad cyklem programu " Naturalnie" emitowanym w telewizji śniadaniowej DDTVN.

Autorka odpowiadała na pytania gości, którzy byli bardzo zainteresowani nie tylko samą książką i zawartymi w niej informacjami ale również tym, jak o zdrowie, urodę i odporność dba sama bohaterka spotkania.

Wydarzeniu towarzyszyła licytacja biżuterii Swarovski, która wzbudziła ogromne emocje i wiele radości zwycięzcom. Udało się zebrać kwotę 3190 złotych! Zasili ona konto rehabilitacyjne podopiecznego Fundacji " Szkoła Otwartych Serc" Szymona Mazurczaka, ciężko poszkodowanego w wyniku wypadku komunikacyjnego.

- Wielkie podziękowania za życzliwość składam Pani Ewie Sereczyńskiej. Dziękuję z całego serca za pomoc i przekazanie na licytację przepięknej biżuterii - dziękuje prezes Fundacji "Szkoła Otwartych Serc" Dorota Ojdowska-Starzyk - Wszystkim, którzy swoją serdecznością i bezinteresownością przyczynili się do niezwykłej atmosfery panującej podczas spotkania- najgoręcej dziękuję! Dziękuję również tym z Państwa, którzy przyczynili się do sukcesu aukcji. Jesteście cudowni! - dodaje.

zdjęcia: Kama Trojak.
tekst: Dorota Ojdowska-Starzyk