Poniedziałek, 22 lipca 2024. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Bursztynki max na podium

2018-01-08 11:02:38 (ost. akt: 2018-01-08 11:06:30)

6 stycznia 2018 roku, naj-najstarsza grupa zespołu BURSZTYNKI MAX 30+ wyjechała na Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego do Łeby.

Poniżej relacja Celiny Pacanowskiej:
Wspaniała grupa tańczących rodziców już po raz drugi brała udział w tak prestiżowym Festiwalu. Początkowo tremy u nich nie było widać, ale jak zbliżał się czas występu to widziałam w ich oczach małe iskierki z zapytaniem, cytuję:pani Celinko, a ja stoję na białej czy żółtej linii, a ja gdzie mam stać? spojrzałam na moich rodziców i powiedziałam, jak staniecie tak będzie dobrze, i wypłynęły zza kulis nasze Łabądki. Z Malborka byliśmy tylko my, ale kibiców mieliśmy bardzo dużo, wszyscy nam gratulowali, mówiąc, że było to coś innego jak inni, i to jest dla nas ważne.

Inne zespoły w większości tańczyli Disco-mix, a my wyszliśmy z piękną muzyką Jezioro Łabędzie. Bursztynki Max zdobyły II –miejsce, z podniesioną głową, gdyż w naszej grupie wszyscy byli w wieku 30+ zgodnie z regulaminem i tańczyli bez instruktora, natomiast w innych grupach była młodzież 18+ i kilka osób powyżej 30+ oraz dwóch instruktorów, wiadomo jest wówczas wyższy poziom. Ale ja zawsze przygotowuję wszystkie grupy zgodnie z regulaminem, i niech tak zostanie.

Dziękuję moim tancerzom: Marzenie Noworackiej, Eli Pesta, Marzenie Kratewicz, Karolinie i Mariuszowi Raczkiewicz, Marcelinie Prill, Małgorzacie Kozikowskiej, Ani Kadzinowskiej, Agnieszce Bogaleckiej, Jagodzie Hawryszkiewicz, Agnieszce Latkiewicz, Alicji Kołodyńskiej, Darii Sierla, Mariuszowi Zawadzińskiemu, szczególne podziękowanie kieruję do naszego bursztynkowego fotografa Artura Latkiewicz i za wspaniałą pomoc w przebraniu 4-osób w 40 sekund Kasi Rej.
Do zobaczenia na kolejnych festiwalach.


http://m.82-200.pl/2018/01/orig/dscn5805-2257.jpg