Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Uwolnij prezent, czyli sprzedaj to, czego masz nadmiar

2017-11-16 08:07:13 (ost. akt: 2017-11-16 08:27:29)

25 listopada, 9 i 16 grudnia od godz. 10 do 14 będzie możliwość sprzedaży wszelkich skarbów, które zalegają w naszych domach. Takiej okazji jeszcze w Malborku nie było, a zapewnia ją Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw.

Któż z nas choć raz nie był zadowolony z upominku, który znalazł pod choinką?… Ale nie traktujmy ich jak balast. Wszystko, co znajduje się w naszych szafach, pawlaczach i na piwnicznych półkach, to prawdziwe bogactwo, które marnujemy pod warstwą kurzu. Wiele przedmiotów, które my traktujemy, jak zbędny balast, dla innych może okazać się spełnieniem marzeń i wywołać prawdziwy zachwyt. Trzeba tylko w to uwierzyć! No i kto powiedział, że prezent musi wyłącznie pachnieć nowością?

To dlatego stwarzamy wszystkim mieszkańcom niepowtarzalną okazję do wystawienia swoich kolekcji nietrafionych prezentów. Na naszym jarmarku będzie je można zarówno sprzedawać, jak i wymieniać z innymi lub… ?. Wszystko zależy od inwencji wystawców.

Spotkamy się w przedświąteczne soboty: 25 listopada oraz 9 i 16 grudnia. Otwieramy kramy z prezentami o godz. 10 i sprzedajemy do godz. 14.
Wszystkie jarmarki odbywać się będą w budynku dawnej fabryki cygar, ul. Grunwaldzka 16-18. W naszej wielkiej sali nie trzeba więc będzie martwić się o pogodę. Dla chętnych zapewnimy również stoły na stoiska.
Organizatorem jarmarków jest Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw.

Kto zainteresowany i chce zarezerwować miejsce, niech pisze: kontakt@fabryka-inicjatyw.pl ze słowem „Jarmark” w tytule.
Opłata: 10 zł


Fabryka Inicjatyw zaprasza na warsztaty upominków:
25 listopada – zamieniamy własne stare dżinsy w nowe torby.
9 grudnia – robimy lampiony ze słoików.
16 grudnia – robimy ozdoby choinkowe, z czego się da.
Zapisy na warsztaty: kontakt@fabryka-inicjatyw.pl ze słowem „Warsztaty” w tytule. Uwaga, liczba miejsc ograniczona.
Opłata:12 zł