Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Koncert zespołu Rastafajrant w Alternatywie

2017-11-14 10:36:03 (ost. akt: 2017-11-14 11:09:52)

Grający reggae, rock i ska zespół Rastafajrant z Cieszyna 1 grudnia (piątek) o godz. 20 wystąpi w Alternatywie. To ich pierwszy koncert w Malborku, więc pokażmy, na co nas stać.

Rastafajrant jest to cieszyński projekt powstały z inicjatywy muzyków, którzy współpracują bądź współpracowali m.in. z zespołami: De Press, Dawid Kwiatkowski, Patryk Kumór, Dzioło, David Fly, Black Stars, Bartnicky Band, The Pryzmats, Natasza Ptakova.

Grupa wykonuje autorski materiał oscylujący wokół energicznego reggae, ska i rocka z domieszką elektroniki i nowoczesnych brzmień. Zespół stworzył swój charakterystyczny i rozpoznawalny styl muzyczny, zyskując tym samym wielu fanów. Natomiast teksty to doskonała zabawa słowem, humorem, poezją. Takie utwory, jak m.in.:„Wolność”, „M2” czy „Sen wariata” jeszcze długo po wysłuchaniu wybrzmiewają w głowie.

Muzycy tworzący grupę mają w swoim dorobku kilkaset występów i wieloletnie doświadczenie sceniczne. Zresztą i Rastafajrant ma na swoim koncie ponad 100 koncertów klubowych i plenerowych. Grupa dzieliła do tej pory scenę m. in. z Kazikiem Staszewskim, Perfektem, Cleo, KSU, Farben Lehre, Maleo Reggae Rockers, Anią Rusowicz, LOKA, Scum of Toytown, Mike Love i wieloma innymi. Grupa regularnie zapraszana jest również na koncerty w Republice Czeskiej.

W sieci dostępne są dwa profesjonalne teledyski do piosenek: „M2” oraz „Wolność”. Utwory zespołu można usłyszeć na antenach wielu ogólnopolskich rozgłośni m.in. w Rock Radiu, Polskim Radiu RDC czy Radiu Sygnały.

Informacja o sprzedaży biletów wkrótce.

http://m.82-200.pl/2017/11/orig/alternatywa-1972.png