Czwartek, 1 czerwca 2023. Imieniny Gracji, Jakuba, Konrada

Objazdowe Kino Visa w Malborku!

2017-11-07 10:22:40 (ost. akt: 2017-11-07 10:43:01)

Spółdzielnia Socjalna Fabryka Inicjatyw informuje, że 22 listopada (środa) w naszym mieście otworzy się kino. Co prawda, tylko na jeden dzień, ale za to ze znakomitymi filmami, które właśnie pojawiły się na dużym ekranie. Objazdowe Kino Visa zagości w sali Fabryki Inicjatyw przy ul. Grunwaldzkiej 16-18. Ale uwaga, liczba miejsc jest ograniczona.

Objazdowe Kino Visa ma w planie aż sześć seansów. Pierwsze przeznaczone będą raczej dla młodszych widzów, ale planowanym repertuarem na pewno będą zachwyceni również dorośli kinomani. Co więcej, dostępne będą nie tylko znakomite premierowe filmy, ale również wózek sprzedażowy z pysznym popcornem i napojami z oferty The Coca-Cola Company. Przed wejściem czekać więc będą zestawy napój i popcorn w konfiguracjach: mały, duży, dla dwojga i szkolny w atrakcyjnych cenach.

Warto też pamiętać o jeszcze jednej niesamowitej kinowej promocji: użytkownicy kart Visa przy płatności tą kartą mają możliwość zakupu biletów normalnych i zestawów w barku kinowym z 50-procentową zniżką.
Bilety są już do nabycia na stronie internetowej kino.visa.pl/jak_kupic_bilet, będą także w kasie, która zostanie uruchomiona w dniu przyjazdu kina. Warto jednak pamiętać, że przedsprzedaż on line kończy się na 24 godziny przed rozpoczęciem seansu.
Rezerwacji biletów (do późniejszego zakupu w kasie kina) można dokonywać telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 22 357 78 00 od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 15. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem.
Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, seniorom (powyżej 65 lat) oraz rodzinom (również rodzicowi z dzieckiem). Można je kupić w kasie lub podczas telefonicznej rezerwacji w biurze kina.
Bilety ulgowe nie są dostępne w przedsprzedaży online.
Kasa kina będzie czynna w dniu przyjazdu od pierwszego do ostatniego seansu.
Więcej informacji na temat kina na stronie internetowej Kino.Visa.pl.

Co będzie można zobaczyć?

„My Little Pony. Film” - seans o godz. 10
Animowany, familijny, komedia 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 97 minut.
http://m.82-200.pl/2017/11/orig/mylittlepony-1sheet-payoff-generic-pol-zaakceptowany-1920-1930.jpg
Opis:
Ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie wreszcie na wielkim ekranie! My Little Pony to globalna marka, której ogromna popularność przekłada się na ponad miliard dolarów rocznych przychodów ze sprzedaży licencjonowanych produktów.
Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć z tajemniczy wielki świat.
Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!


„Twój Vincent” - seans o godz. 11.45
Animacja, dramat, kryminał, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 95 minut.
http://m.82-200.pl/2017/11/orig/twoj-vincent-plakat-cyfrowy-1931.jpg
Opis:
27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię - odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Czy na pewno popełnił samobójstwo? Co się wydarzyło przez sześć tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał, że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny?

„Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 tys. klatek filmu została ręcznie namalowana, w projekcie wzięło udział 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy świat znany z obrazów van Gogha ożywili na ekranie.


„Emotki. Film” - seans o godz. 13.30
Animowany, familijny, komedia 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o., ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku), czas trwania: 91 minut.
http://m.82-200.pl/2017/11/orig/emotki-film-plakat-1928.jpg
Opis:
Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartfonów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę.

Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

W polskiej wersji językowej usłyszymy 11 największych influencerów (youtuberów, blogerów, vlogerów), którzy przez lata rozwoju mediów społecznościowych stali się wpływowymi komentatorami i współtwórcami współczesnej popkultury. Głosu postaciom z filmu użyczyli m.in. ReZigiusz, Damian Kordas, Patryk Woźniak, Aga Stachurska, Marcin Dubiel, Jaś Dąbrowski, Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski, Danny Ferreri, Sturat Kluz-Burton (Stuu) oraz Angelika Mucha, słynna Littlemooonster96.

- Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów. Tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych. I o tym właśnie jest ten film – o wyrażaniu siebie – opowiada Krstine Belson, szefowa Sony Pictures Animation.


„Botoks” - seans o godz. 15.30
Polski thriller, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 135 minut.
http://m.82-200.pl/2017/11/orig/botoks-plakat-aktualna-wersja-1927.jpg
Opis:
W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona! Nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska. W główne postacie kobiece wcielają się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą ulubieńcy widzów: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska. Zdjęcia do „Botoksu” były realizowane w: Warszawie, Paryżu, Kopenhadze i w Kenii. Przygotujcie się na film, po którym już żadna wizyta u lekarza nie będzie taka jak dawniej!


„Listy do M. 3” - seans o godz. 18
Polska komedia romantyczna, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 110 minut.
http://m.82-200.pl/2017/11/orig/listydom3-oficjalnyplakat-1929.jpg
Opis:
Bohaterowie przeboju kinowego „Listy do M.” i „Listy do M.2” powracają! „Listy do M. 3” to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów, jak „Lejdis” i „Testosteron”. „Listy do M. 3” wyświetlane jest w kinach w całej Polsce od 10 listopada tego roku. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino Świat.
Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” to historia kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.
Film „Listy do M. 3” powstał na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.
„Listy do M.” to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu „Listy do M.”, w kinach w 2011 r. obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a „Listy do M. 2” w 2015 r. zdobyły blisko 3-milionową publiczność.


„Blade Runner 2049” - seans o godz. 20
Science-fiction, ograniczenia wiekowe: od 15 lat, ceny biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 163 minuty.
http://m.82-200.pl/2017/11/orig/blade-runner-2049-plakat-1926.jpg
Opis:
Kiedy w 1982 r. „Łowca androidów” Ridleya Scotta trafił do kin, świat oszalał na punkcie śmiałej wizji przyszłości, a film szybko stał się jednym z najważniejszych obrazów science fiction w historii kinematografii.
Za reżyserię sequela filmu odpowiada Denis Villeneuve („Sicario”, „Labirynt”, „Enemy”). W rolach głównych zobaczymy Ryana Goslinga i Harrisona Forda, który ponownie wciela się w postać Ricka Deckarda. Akcja filmu dzieje się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w 1982 r. Scenariusz autorstwa Hamptona Fenchera i Michaela Greena powstał w oparciu o oryginalny koncept Ridleya Scotta i Fenchera. Za zdjęcia odpowiada trzynastokrotnie nominowany do Oscara Roger Deakins.