Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Kolejne spotkanie w ramach Malborskiego Forum Pomocowego

2017-10-26 07:52:49 (ost. akt: 2017-10-26 07:57:20)

Trzeciego listopada odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Malborskiego Forum Pomocowego. Tym razem organizatorzy skupią się na przedstawieniu działań i ludzi nieformalnych grup pomocowych, samopomocowych.

Zajmie się jak zwykle omówieniem bieżących i uruchamianych jesienią i zimą akcji. Między innymi zapoczątkowanej w ubiegłym roku „Wymień się ciepłem”, czy obecnymi - „Mikołajkami na Kościuszki”, „Wigilią dla osób samotnych”, etc. Na spotkanie zostali zaproszeni jak zwykle przedstawiciele organizacji pomocowych, struktur i instytucji działających w tym obszarze, które w tej materii mogą wnieść wiele spostrzeżeń, wiedzy i informacji.
http://m.82-200.pl/2017/10/orig/mfp5-1865.jpg
Spotkanie ma charakter moderowanej, otwartej dyskusji panelowej. Dostępne (wstęp wolny) dla wszystkich mieszkańców Malborka i okolic a uczestnictwo bezpłatne Organizatorem jest stowarzyszenie Malborskie Forum Pomocowe, powstałe z myślą o wzajemnej pomocy i współpracy między osobami z organizacji pożytku publicznego, urzędników instytucji, liderów grup nieformalnych oraz związków i kościołów różnych denominacji. Wszystkich tych, którym dobro mieszkańców Malborka i jego rozwój, zwłaszcza rozwój świadomej samorządności obywatelskiej leży na sercu. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.00 -19.00 piątek 3 listopada w sali konferencyjnej Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą. (Centrum Informacji Turystycznej) przy ulicy Kościuszki 54.

Więcej o MFP przeczytacie Państwo TUTAJ


Stowarzyszenie Malborskie Forum Pomocowe - Krzysztof Hajbowicz