Wtorek, 27 lutego 2024. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

Zmiany organizacji ruchu w obrębie ulic : Wejhera, Krótkiej, Struga, Kochanowskiego i Poprzecznej – 1 listopada 2017 r.

2017-10-24 10:18:42 (ost. akt: 2017-10-31 10:35:09)

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych Urząd Miasta Malborka proponuje w dniach od 31.10.17 r. do 02.11.17 r. (do wczesnych godzin rannych), następujące zmiany w organizacji ruchu:

Parking na około 400 miejsc dla pojazdów osobowych na terenie rozebranych budynków gospodarczych, aż do nowej części cmentarza. Dojazd od ulicy Głowackiego od głównej bramy - wzdłuż muru - do końca.

Zakaz wjazdu w ciągu ulicy J. Wejhera, od skrzyżowania ulicy Na Skarpie z ulicą Krótką, oraz zakaz wjazdu na ulicę Krótką od strony ul. Głowackiego.

Jeden kierunek ruchu w ciągu ulicy Wejhera, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Admiralicji, oraz jeden kierunek na ulicy Krótkiej, gdzie również będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni.

Po prawej stronie ulicy Wejhera, od bramy głównej cmentarza w kierunku parkingu powstałego w miejscu rozebranych budynków gospodarczych, aż do bramy wjazdowej na teren nowej części cmentarza, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.

Parking utwardzony naprzeciwko stanowiska zatrzymywania się autobusów posiadać będzie wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych.

Po lewej stronie (południowej) ulicy Poprzecznej będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Na całym odcinku ul. Struga i Kochanowskiego, na odcinku od ul. Głowackiego do ul. Włościańskiej, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się pojazdów – znaki B- 36.

mapka do pobrania:
- Organizacja ruchu

Czytaj również:
Dodatkowe autobusy MZK w okresie Wszystkich Świętych