Sobota, 23 września 2023. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Spotkanie informacyjne „Możemy więcej i lepiej – Akademia współpracy finansowej JST-NGO”

2017-10-18 11:02:37 (ost. akt: 2017-10-18 11:05:46)

W imieniu Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundacji Pokolenia zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące finansowych mechanizmów współpracy samorządów, organizacji pozarządowych i aktywnych grup mieszkańców, w ramach projektu „Możemy więcej i lepiej – Akademia współpracy finansowej JST-NGO” współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jeśli chcesz pogłębić swoja wiedzę na temat mechanizmów współpracy organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z gminą czy powiatem, przyjdź na spotkanie: 30.10.2017 (poniedziałek) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Wydziału Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą, przy ul. Kościuszki 54.

Wstępny program spotkania:
13:00 Regranting w praktyce, na przykładzie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY (spotkanie z Operatorami FIO, realizującymi regranting także we współpracy z gminami i powiatami)
14:00 Inne mechanizmy współpracy finansowej organizacji z samorządami lokalnymi (czym są: małe granty, dotacje inwestycyjne, umowy wieloletnie, pożyczki, poręczenia i gwarancje oraz jak je zacząć wdrażać)
15:00 Zakończenie wydarzenia

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia doświadczoną kadrę, materiały dla uczestników (dla najaktywniejszych także praktyczne poradniki w formie książek!) oraz poczęstunek.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:
Artur Rajkowski, arajkowski@fundacjapokolenia.pl, tel. 791 939 395.

Spotkanie patronatem honorowym objął
Marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk