Sobota, 9 grudnia 2023. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Czwarta edycja największego spotkania branżowego regionu – INcoming Poland

2017-10-13 09:51:12 (ost. akt: 2017-10-13 09:57:34)

To już czwarta edycja organizowanego przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną wydarzenia, na które przyjeżdżają przedstawiciele zagranicznych biur podróży. INcoming Poland, Gdańsk & Pomorskie Region to największa impreza branżowa w kraju i efekt całorocznej pracy PROT.

Wydarzenie to jest ogromną szansą dla pomorskiej branży turystycznej na zawarcie nowych znajomości i nawiązanie relacji biznesowych podczas całodziennych warsztatów B2B a następnie zaprezentowanie Pomorskiego jako atrakcyjnej destynacji turystycznej. W tym roku udział wezmie 30 hosted buyers aż z 12 rynków zagranicznych w tym z Izraela, Islandii oraz Chin.

W środę 18.10 w ramach INcoming Poland rozpoczną się wizyty studyjne zagranicznych tour operatorów podczas których gościom zaprezentowane zostaną walory regionu oraz atrakcje turystyczne. Trasy wizyt zostały ułożone tematycznie tak aby ukazać szerokie spektrum atrakcji i możliwości regionu.

Dla gości przygotowano trzy propozycje tematyczne wizyt studyjnych w Pomorskim. Uczestnicy wyruszą zatem trasą zamków gotyckich, odwiedzając kolejno Malbork, Kwidzyn i Gniew poznając historię i architekturę. Podczas wizyty na Kaszubach odkryją folklor i naturalne walory zatrzymując się w CEPR w Szymbarku, Kościerzynie i Złotej Górze. Dla organizatorów wycieczek weekendowych i city breaków, przygotowano trasę zawierającą największe atrakcje Gdańska, Sopotu oraz Gdyni pokazującą jedocześnie różnorodność miast jak i mnogość atrakcji.

Więcej informacji o tym czym jest INcoming, oraz rejestracja na wydarzenie

Data, miejsce: 16 - 19 października, Gdańsk, Amber Expo

Organizatorzy: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna, Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Współorganizacja: Polska Organizacja Turystyczna

Partnerzy: PURO Gdańsk, Port Lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy

Patronat: Samorząd Województwa Pomorskiego, Miasto Gdańsk