Sobota, 24 lutego 2024. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Gratulacje dla Alicji Krauze i podziękowania od harcerzy dla Antoniego Zawadzińskiego

2017-08-25 12:20:50 (ost. akt: 2017-08-25 13:12:22)

Przed rozpoczęciem czwartkowej (24.09) sesji Rady Miasta Malborka burmistrz Marek Charzewski oraz przewodniczący RMM Arkadiusz Mroczkowski, w obecności radnych, pogratulowali pływaczce MAL Wopr Alicji Krauze odniesionych sukcesów, a w szczególności ostatniego wielkiego osiągnięcia - srebrnego medalu na Mistrzostwach Polski Juniorek w Pływaniu oraz podziękowali za godne reprezentowanie i promowanie Malborka.

Podziękowania skierowane były również do trenerek Iwony Ciecholewskiej, która przedstawiła sylwetkę Alicji jak również trenerki Doroty Grzywackiej oraz do rodziców sportsmenki.

Alicja Krauze wiąże przyszłość z pływaniem. W tym roku skończyła gimnazjum, dalszą karierę chce rozwijać w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu, gdzie swoje umiejętności szlifowało wielu utalentowanych pływaków takich jak choćby Paweł Korzeniowski, Zuzanna Mazurek czy Maciej Hreniak.

Drugą miłą uroczystością były podziękowania, które harcerze złożyli Antoniemu Zawadzińskiemu, wieloletniemu dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku, za wielkie serce dla harcerstwa, za wsparcie, za możliwość korzystania z pomieszczeń szkoły, za pomoc w organizacji harcerskich wydarzeń. Antoni Zawadziński od tego roku przestaje zarządzać ZSP nr 4, od września obowiązki dyrektora wypełniać będzie Paweł Rybak.