Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Głosujemy na "Pętlę Żuławską" w konkursie na 7 cudów Polski

2017-08-23 11:30:12 (ost. akt: 2017-08-23 11:52:00)

Pętla Żuławska będąca „dzieckiem” projektu o nazwie "Pętla Żuławska - rozwój turystyki wodnej", w którym brały udział samorządy z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego (cały projekt koordynował Samorząd Województwa Pomorskiego), a w ramach którego wybudowano i zrewitalizowano infrastrukturę dla wodniaków na obszarze Delty Wisły i Zalewu Wiślanego, została nominowana przez redakcję miesięcznika National Geographic Traveler w konkursie 7 cudów Polski jako jedno z najciekawszych i najatrakcyjniejszych miejsc na terenie Polski.

Zachęcamy do oddawania swoich głosów na ten właśnie projekt, dzięki któremu w Malborku wybudowano już dwie przystanie. Głosowanie trwa do 27 września br. Pętla Żuławska jest nominowana pod numerem 22.

Codziennie można oddać 1 głos. Wyniki plebiscytu zostaną zaprezentowane na łamach miesięcznika w październiku (wydanie 10/17) oraz na stronie internetowej wydawcy.

Link do strony z głosowaniem

Dla wygodnych gotowy tekst do opisu podczas oddawania głosu:

„Pętla Żuławska to atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo droga wodna. To 303 km niezapomnianej przygody, którą można przeżyć płynąc kajakiem, jachtem, łodzią motorową lub hausbotem".

Zachęcamy do przekazywania informacji o głosowaniu do znajomych.

Dla oddających głos organizator przewidział liczne nagrody, między innymi prenumeraty „Travellera” i zestawy książek.