Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Nowy wózek - lepsze życie dla Kasi de Guzman z Malborka

2017-07-26 11:06:56 (ost. akt: 2017-07-26 11:16:18)

To co dla większości ludzi jest oczywiste, proste i naturalne, dla niektórych jest codzienną walką o przetrwanie. Idziemy do pracy, idziemy do sklepu czy na spotkanie ze znajomymi. Po prostu. Nie wszyscy jednak mają tyle szczęścia. Dla niektórych nogami są wózki inwalidzkie, które pozwalają na mniejszą lub większą sprawność, a sprawność tych "nóg" zależy przede wszystkim od pieniędzy.

Kasia de Guzman z Malborka na wózku inwalidzkim porusza się od urodzenia, a mimo to wszędzie jest jej pełno. Angażuje się w akcje społeczne, bierze udział w życiu kulturalnym miasta, a do tego samotnie wychowuje swoją 6-letnią córeczkę. Nigdy sie nie skarży, zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Jej życie byłoby jednak o wiele łatwiejsze, gdyby miała nowy, dobry pojazd, jak sama pisze "nowe nogi".

Model jest już wybrany, kosztuje 12 800 zł. Odliczając środki pozyskane z PCPR oraz MOPS i NFZ brakuje jeszcze koło 10 000 zł. Dla niej jest to ogromna kwota niemożliwa do zdobycia, dlatego zwraca się z prośbą o wsparcie.

Malborczycy wielokrotnie pokazali, że nie są obojętni na los innych, a teraz mamy okazję zrobić coś naprawdę dobrego. Wpłacając nawet drobną sumę, przybliżamy się szybko do celu i dajemy Kasi nadzieję na to, że wkrótce z córeczką będzie mogła zdobywać świat. Dla Kasi to będzie nowe życie a dla nas ogromna satysfakcja, że podarowaliśmy jej kawałek nieba.

Nie bądźmy obojętni, wspólnie kupmy wózek dla Kasi.

Wpłat można dokonywać na portalu zbiórkowym www.pomagam.pl/KatarzynaDeGuzman

Liczymy na Państwa wsparcie!