środa, 8 lutego 2023. Imieniny Irminy, Piotra, Sylwii

Dołącz do akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Polska Organizacja Turystyczna zachęca do udziału w trzeciej już edycji akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Akcja odbędzie się w dniach 6-8 października 2017.

Założeniem Akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 - 8 października 2017 r. na terenie całego kraju.
http://m.82-200.pl/2017/07/orig/krok-po-kroku-1494.png
„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Wynik wiosennej edycji akcji:
http://m.82-200.pl/2017/07/orig/wyniki-edycji-wiosennej-infografika-1496.jpg

Do pobrania
Regulamin akcji


Więcej informacji: wwwpolskazobaczwiecej.pl