środa, 24 lipca 2024. Imieniny Kingi, Krystyna, Michaliny

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 3

2017-07-03 13:01:18 (ost. akt: 2017-07-03 13:04:13)

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski.

W czwartek 22 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2016/2017. Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody oraz dyplomy za wysokie osiągnięcia w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy włączyli się w zbiórki surowców wtórnych: baterii, tonerów, makulatury, a także dzieci ze 100% frekwencją oraz „Bombowi Czytelnicy”. Po raz pierwszy na apelu zostali nagrodzeni uczniowie, którzy w bezinteresowny sposób pomagali innym albo stanęli w obronie słabszym.

Nie mogło również zabraknąć informacji na temat w jaki sposób bezpiecznie spędzić wakacje, które zaprezentowali uczniowie klas III wraz z Samorządem Uczniowskim.

24 czerwca wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 spotkali się na uroczystości zakończenia roku wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Ze względu na budowę sali gimnastycznej, odbywało się to w dwóch etapach: klasy 1-3, następnie 4-6. Wręczenie świadectw miało miejsce już w klasach wraz ze swoimi wychowawcami oraz rodzicami.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczny oraz życzyła udanych, bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Notatka, foto – M. Łabiak