Niedziela, 21 lipca 2024. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Paulina Czartowska - Miss Ziemi Elbląskiej i Queen of Poland przyjęła gratulacje od burmistrza

2017-06-21 17:08:19 (ost. akt: 2017-06-21 17:22:41)

Paulina Czartowska - tegoroczna zdobywczyni tytułu Miss Ziemi Elbląskiej i jednocześnie Miss Publiczności oraz Queen of Poland spotkała się z burmistrzem Markiem Charzewskim, który osobiście pogratulował jej dotychczasowych osiągnięć i życzył sukcesów w kolejnych etapach zmagań.

Paulina w obu konkursach reprezentowała Malbork. Do naszego miasta przeprowadziła się ponad rok temu i zamierza związać z nim swoją przyszłość. Jak sama podkreślała, bardzo lubi Malbork i chciałaby właśnie tu otworzyć własny zakład kosmetyczny.

Na razie jednak skupia się na wykorzystaniu swoich "pięciu minut" i dobrym przygotowaniu do następnych konkursów. Niestety nie będzie reprezentować Malborka w finale Miss Polski, ponieważ została zdyskwalifikowana ze względu na tatuaż. Rozważa jednak udział w wyborach Miss Polonia.

Jej drugim osiągnięciem, może nawet większym, jest zdobycie tytułu Queen of Poland. Z pewnością była to wielka przygoda dla finalistek, ponieważ konkurs odbył się na luksusowym statku pasażerskim Costa Luminosa, który w tym czasie pływał po wodach Morza Śródziemnego. Już w najbliższą sobotę (24.06) o godz. 14.40 będą mogli Państwo zobaczyć relację w telewizji POLSAT. Dzięki zwycięstwu, Paulina uzyskała nominację do reprezentowania Polski w wyborach Queen of the World, które odbędą się w grudniu tego roku w Los Angeles. Trzymamy kciuki za finały w Ameryce!

Paulina Czartowska została również ambasadorką imprezy Summer Amber Festiwal - cyklu koncertów w miastach nadmorskich i wyborów Bursztynowej Miss Polski.

	http://m.82-200.pl/2017/06/orig/miss-czartowska-2-1404.jpg