Czwartek, 9 lutego 2023. Imieniny Bernarda, Eryki, Rajmunda

Dzień Laureata w ZS nr2

2017-06-19 08:38:39 (ost. akt: 2017-06-21 09:54:58)

W poniedziałek 12 czerwca o 16.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 spotkali się najlepsi z najlepszych – laureaci i finaliści konkurów, zawodów i rozgrywek sportowych.

Sala była wypełniona uczniami, rodzicami i gośćmi, których przywitała dyrektor szkoły pani Krystyna Prokopowicz. Obecny był burmistrz Malborka pan Marek Charzewski i przewodniczący Rady Rodziców pan Bogdan Mąder. Przybył także funkcjonariusz Policji, który uroczyście wręczał zdobyte przez czwartoklasistów karty rowerowe. Potem zaprezentowano wyróżnionych uczniów z najmłodszych klas i poproszono ich wraz z rodzicami na środek sali po dyplomy i gratulacje. Dla najmłodszych był to emocjonujący moment, rodzice także nie kryli dumy.

Potem nastąpiły prezentacje osiągnięć klas 4-6 i klas gimnazjalnych. I tu tez wzruszającym momentem były gratulacje i podziękowania wręczane na forum. Dopełnieniem tej miłej uroczystości były występy - teatralne, krasomówcze i wokalne, co dodatkowo ukazywało , jak zdolni i wszechstronni są uczniowie naszej szkoły. Takie chwile są także bardzo miłe dla nauczycieli, bo właśnie wtedy widać najlepiej efekty ich pracy.
Gratulujemy i dziękujemy.
Tekst O.Loroch
fot. Kajetan Mąder