Niedziela, 3 grudnia 2023. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Występy "gościnne" zawodników UKS Bombek SP3

2017-04-03 11:54:10 (ost. akt: 2017-04-03 12:03:46)

Dwójka zawodników UKS Bombek SP3 na wypożyczeniu w Klubie Sokoły Toruń uczestniczyła w turniejach międzynarodowych. Bartosz Grabara brał udział w turnieju hokeja na lodzie w Niemczech zajmując ostatecznie drugie miejsce. Bartek od 4 -9 kwietnia będzie rywalizował w finałach mistrzostw Polski w Sanoku w kategorii młodzika. Michał Nawrocki uczestniczył w międzynarodowym turnieju hokeja na lodzie w Toruniu.

Zespół Sokołów, który Michał reprezentuje w sezonie 2016/17 zajął piąte miejsce w
turnieju. Michał strzelił 6 bramek. Od 18 -23 kwietnia nasz zawodnik będzie rywalizował w finałach mistrzostw Polski w hokeju na lodzie w kategorii żak starszy w Bytomiu. Czekamy na pierwsze sukcesy naszych zawodników. 8 kwietnia czwórka zawodników UKS Bombek: Maciej Cyganowski, Emil Masłowski, Daniel Szajstek i Radek Czerniewski będzie rywalizowała w finale Freestyle Skate Day w Łodzi. Najstarsi Bombersi 8 - 9 kwietnia wybierają się na turniej hokeja na lodzie w Giżycku.

Hokej najmłodszych w Malborku wspierają: Apteka Witaminka - Mariusz Tuszakowski, Urząd Miasta Malborka, OSiR, Stowarzyszenie Nasz Wielbark, nc+APF, Falken, Leier, Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Sieć Sklepów Sokół, Wobex, Usługi Ogólnobudowlane - Rafał Mączkowski, TV Malbork, Radio Malbork, Bar BIS, McDonald's oraz Pralnia Eko Laguna, ASO Harasimowiczs.c,Rydwan, Awocado Restauracja i Pizzeria,Sport Rebel Ruda Śląska.