Wtorek, 6 czerwca 2023. Imieniny Laury, Laurentego, Nory

"Rebeliancki Dil"- koncerty w Alternatywie

2017-01-25 19:58:25 (ost. akt: 2017-01-25 20:00:14)

W sobotę 28 stycznia w klubie Alternatywa odbędzie się pierwsza edycja cyklu koncertów zorganizowanych przez Rock Rebelię,na którym wystąpią dwie formacje Chałturka oraz Pieniądze. Imprezy pod nazwą "Rebeliancki Dil" będą odbywać się regularnie.

Rebeliancki Dil-to inicjatywa którą wymyślili wspólnie Patryk Wiatr ze Zbyszkiem Strzałką, mająca na celu propagowanie grup lokalnych w rejonach gdzie mało kto o nich słyszał. Koncert Pieniądze/Chałturka to właśnie impreza, która odbędzie się w ramach naszej akcji.Pieniądze w Malborku i Kwidzynie zagra jako zespół główny wspierany przez Chałturkę, a następnie Chałturka jako gwiazda wystąpi na koncertach w Zagłębiu wspierana przez Pieniądze, które na swoim terenie są zespołem kultowym.

Kilka informacji o samych zespołach:
PIENIĄDZE-to zespół z Dąbrowy Górniczej o którym najpierw napisano książkę, a kapela powstał dopiero po literackim debiucie :).Pieniądze to były skład i kontynuacja 100 tvarzy Grzybiarzy, w zespole gra Wojtek na co dzień zwiazany z Kryzysem,a po samej kapeli można spodziewać się wszystkiego...ekshibicjonizmu, kanibalizmu oraz koncumpcji niejadalnych przedmiotów.

CHAŁTURKA-to formacja z miasta Gniew, która w Malborku jest tak bardzo lubiana i znana,że spokojnie można napisać o nich zespół lokalny. Czego można spodziewać się po Chałturce?....do końca nie wiemy. Z całą pewnością Tadka Lenz z butelką Jasia Wędrowniczka :). Impreza tak szybko się nie skończy, baletujemy dopóki starczy sił :)

info: Patryk Wiatr