Wtorek, 22 sierpnia 2017. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

IX Mistrzostwa Malborskiego Klubu Kyokushin Karate w Kata

2017-06-06 09:38:08 (ost. akt: 2017-06-06 09:46:45)

3 czerwca odbyły się IX Mistrzostwa Malborskiego Klubu Kyokushin Karate w Kata. Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach.

Dzieci - rocznik 2010 i młodsi
1.Jankowska Laura – Grudziądz - 5 pkt.
2.Gruźlewski Mikołaj – Grudziądz – 3 pkt.
3.Redmerska Aniela – Grudziądz – Płużnica – 1 pkt.
4.Kopczyński Olaf – Grudziądz
5.Troch Karol – Malbork
6.Bukowski Antoni – Malbork
7.Staśkiewicz Lena – Kwidzyn
8.Tomczyk Adrian – Malbork

Kadeci młodsi – 2009
1.Czarnecka Inga – Grudziądz – 5 pkt.
2.Szlitkus Liwia – Grudziądz – 3 pkt.
3.Treichel Łukasz – Kwidzyn – 1 pkt.
4.Zaleska Ewa – Grudziądz
5.Wójcik Dominika – Kwidzyn
6.Kowalska Karolina – Malbork
7.Czarnecki Bartosz – Kwidzyn
8.Wroniecki Wojciech – Grudziądz

Kadeci młodsi 2008
1.Januszewski Jan – Grudziądz – 5 pkt.
2.Frejnagiel Zofia – Kwidzyn – 3 pkt.
3.Kaszubowski Igor – Starogard Gd. – 1 pkt.
4.Wiśniewska Nadia – Grudziądz
5.Sikora Klaudia – Starogard Gd.
6.Wojciechowski Patryk – Malbork
7.Kukowski Paweł – Malbork
8.Błażejewicz Weronika – Grudziądz –Płużnica

Kadeci 2007
1.Liss Dominika – Kwidzyn – 5 pkt.
2.Łagidze Robert- Malbork – 3 pkt.
3.Kardasz Zofia – Kwidzyn – 1 pkt.
4.Redmerski Aleksander – Grudziądz – Płużnica
5.Kołodziej Amelia – Kwidzyn
6.Mąkosa Szymon – Starogard Gd.
7.Wałachowski Michał – Malbork
8.Stawicka Nadia – Malbork

Kadeci 2006
1.Modzelewski Franciszek – Grudziądz – 5 pkt.
2.Tomala Mikołaj – Malbork – 3 pkt.
3.Rutkowska Amelia – Malbork – 1 pkt.
4.Kobza Oliwia – Kwidzyn
5.Kawka Kinga – Grudziądz
6.Falkowski Marcel – Kwidzyn
7.Pstrong Grzegorz – Malbork
8.Kołpacki Paweł – Kwidzyn

Młodzicy 2004-2005
1.Mierzejewska Martyna – Kwidzyn – 5 pkt.
2.Paczkowski Piotr – Kwidzyn – 3 pkt.
3.Paczkowski Adam – Kwidzyn – 1 pkt.
4.Martyniak Paweł – Malbork
5.Strzelczyk Aleksandra- Kwidzyn
6.Godek Zuzanna – Malbork
7.Liss Aleksander – Kwidzyn
8.Karwowska Martyna – Kwidzyn

Juniorzy młodsi 2002-2003
1.Proch Katarzyna – Kwidzyn – 5 pkt.
2.Stawicki Damian – Malbork – 3 pkt.
3.Mazurczak Szymon – Malbork – 1 pkt.
4.Biazik Martyna – Malbork
5.Majda Marta – Kwidzyn
6.Wiśniewska Wiktoria – Kwidzyn
7.Justka Mariusz – Starogard Gd.
8.Wyszyńska Olga – Kwidzyn

Juniorzy i seniorzy – 2001 i starsi
1.Frycki Piotr – Malbork – 5 pkt.
2.Hus Leszek – Starogard Gd. – 3 pkt.
3. Burnicka Patrycja – Malbork – 1 pkt.
4.Paczkowski Tomasz – Kwidzyn
5.Jastrzębska Lidia – Malbork
6.Zielińska Marta – Starogard Gd.
7.Jałocha Marcin – Malbork
8.Matlewska Monika – Sztum

Team Kata
1.Kwidzyn 1 ( D.Liss, P.Paczkowski, A,Paczkowski) – 5 pkt.
2.Kwidzyn 2 ( M.Mierzejewska, A.Strzelczyk, K.Proch) – 3 pkt.
3.Malbork 2 ( Z.Godek, D.Stawicki, M.Martyniak) – 1 pkt.
4.Malbork 3 ( A.Rutkowska, M.Tomala, R.Łagidze)

Wyniki drużynowe:
Kwidzyn – 32 pkt.
Grudziądz – 27 pkt.
Malbork – 18 pkt.
Starogard Gd. – 4 pkt.

Wystartowało 175 zawodników z Elbląga, Grudziądza, Kwidzyna, Starogardu Gdańskiego, Sztumu i Malborka.
Sędziowali sensei: Janusz Kalamarski, Maciej Kaczyński, Lesław Wądołowski, Krzysztof Westfal, Wiesław Zasada, Sylwia Mackiewicz, Mirosław Mackiewicz, Robert Bylicki, Arkadiusz Nowicki, Dariusz Wiśniewski oraz senpai: Sławomir Rozenberg, Apoloniusz Zachara, Marta Owedyk, Mariusz Philipp i Miłosz Wolak
Sędzia główny: Wojciech Kunicki 4 dan
Organizator: sekcja Malbork MKKK