Piątek, 19 kwietnia 2024. Imieniny Alfa, Leonii, Tytusa

Weekendowe rozgrywki UKS Bombek

2020-03-02 12:25:36 (ost. akt: 2020-03-02 12:26:02)

W miniony weekend zawodnicy UKS Bombek SP3 rozegrali dwa mecze w ramach ligi KPOZHL w kategorii żak młodszy (U12) przeciwko ŁKH w Łodzi.

Mali hokeiści zwyciężyli obydwa mecze 6:4 w sobotę i 6:5 także w niedzielę. Bramki dla zawodników z Malborka strzelili: Patryk Wojciechowski - 2, Dominik Antys, Filip Kujawa, Justyna Adamczyk, Nikodem Żwirek, Bartosz Dobrzyński 4 , Łaszkiewicz Franek, Marcel Sarnowski. Oprócz strzelców bramek w składzie Bombka zagrali: Miłosz Krupa, Mariusz Muczeński, Hubert Błażewicz, Szymon Maszaro, Mateusz Kolitz, Krzysztof Ciesielski i Aleks Jóźwiak. Za tydzień kolejne mecze -7 marca i 8 marca przeciwko WTH Wrocław a 22/23 marca mecze z Legią Warszawa. Żak straszy U14 także rozgrywał w miniony weekend mecze ligowe w Łodzi. Po zaciętym meczu w pierwszym dniu pomimo przewagi i prowadzenia, zaledwie na dwie minuty przed końcem zespół ŁKH doprowadził do remisu a później strzelił zwycięską bramkę i mecz zakończył sie wynikiem 5:4 dla gospodarzy. W dniu kolejnym zabrakło koncentracji i siły w trzeciej tercji meczu, w którym łodzianie strzelili 11 bramek tracąc tylko 2. W drużynie UKS Wikingowie Elbląg zagrała czwórka zawodników UKS Bombek SP3 : Michał Muczeński 2 bramki, Wojtek Czerniewski, Michał Król i Cyprian Rabażyński.

14/15 marca na malborskim lodowisku rozegrany zostanie międzynarodowy turniej hokeja na lodzie dla dzieci z udziałem zespołu z Madrytu a także Poznania, Elbląga, Gdańska i Gdyni.