środa, 24 kwietnia 2024. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Uczniowie II LO w biegu XVI Malborskim Bieg Trzeźwości

2019-09-23 12:21:59 (ost. akt: 2019-09-23 12:23:56)

20 września odbył się XVI Malborski Bieg Trzeźwości, w którym startowali uczniowie II LO

Zwycięzcą biegu dziewcząt na dystansie 800m została Maria Szczerbińska z klasy 1C, a trzecia była Anna Włodarczyk, również z klasy IC. Wśród chłopców po raz trzeci zwyciężył Paweł Folta z klasy IIIe, a trzecie miejsce zajął Leon Ziniewicz z klasy ID/4. Kolejne miejsce dziewcząt: Agata Maszkowska - VI miejsce (klasa IIC), Wiktoria Duda - XI miejsce (klasa IA/4), Paulina Jabłonowska - XV miejsce (klasa ID), Laura Barnat - XVI miejsce (klasa ID), Marianna Rybarczyk - XIX miejsce (klasa IE/4), Amelia Strzelecka - XX miejsce (klasa IE/4). Kolejność chłopców: Wiktor Powierża - X miejsce (klasa IIE), Mikołaj Szraga - XII miejsce (klasa IE/4), Oskar Temczuk - XIII miejsce (klasa IIIE), Krzysztof Rybka - XVI miejsce (klasa IA/4), Jan Radtke - XXIII miejsce (klasa IA/4), Szymon Cicherski - XXIV miejsce (klasa IA/4), Jan Grochecki - XXVI miejsce (klasa ID/4), Jan Ćwikiński - XXXIII miejsce (klasa ID/4). W łącznej klasyfikacji szkół II LO zajęło II miejsce.

Nadesłał: Rafał Łakomy