Niedziela, 16 czerwca 2019. Imieniny Aliny, Anety, Benona

Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego

2019-05-22 08:11:18 (ost. akt: 2019-05-22 13:41:57)

W dniu 27 maja 2019 r w godz.16.15-18.15 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malborku ul. Toruńska 60 - odbędzie się Otwarta Konsultacja kandydatów do nauki i szkolenia w klasach sportowych o profilu piłka nożna-Szkoły Mistrzostwa Sportowego w roku szkolnym 2019/2020-trzy i czteroletniego IV Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku utworzonego pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

W przedmiotowej konsultacji -nie muszą brać udziału aktualni uczniowie /uczennice: SMS Malbork którzy wyrazili wolę dalszej kontynuacji szkolenia w w/w placówce edukacyjnej.

Niżej wymienieni Kandydaci przed konsultacją muszą przedstawić zaświadczenie od lekarza zezwalające na jej udział lub aktualną kartę zdrowia sportowca oraz posiadać strój sportowy, buty piłkarskie.

Zbiórka kandydatów wraz z jednym z rodziców lub opiekunem prawnym o godz.16.00 pod trybuną krytą w/w stadionu.Kandydaci którzy dokonali rejestracji do naszej szkoły - mogą przekazać również dokumenty w formie papierowej.
Należy nadmienić ,że osoby nie umieszczone na n/w liście - mogą brać również udział w tej konsultacji, po spełnieniu w/w wymogów i wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Koordynatorem SMS Malbork - trenerem Henrykiem Pawłowskim.

1. Kamiński Karol
2. Jurgielewicz Julia
3. Stec Wioletta
4. Zieliński Szymon
5. Jędrzejewski Jakub
6. Wojtkowski Patryk
7. Traczyk Karolina
8. Malmur Aleks
9. Chyła Emil
10. Zommer Oiwia
11. Szczypkowski Jakub
12. Górak Kacper
13. Witkowski Jakub
14. Zdaniewicz Adrian
15. Banaszewski Dominik
16. Żabkiewicz Ignacy
17. Brzycki Sebastian
18. Cyssewski Kacper Kacper
19. Balcerzak Oiwia
20. Romanowska Dominika
21 Sołtys Samuel
22. Gucwa Filip
23. Brodnicki Adrian
24. Sokołowski Jakub
25. Ostrowska Karina
26. Klonowski Jakub
27. Latkiewicz Mateusz
28. Lewandowski Mateusz
29. Rabenda Mateusz
30. SZRAGA Mikołaj
31. Tobiański Krzysztof
32 Szczypkowski Szymon
33. Deranek Katarzyna
34. Mazur Filip
35. Rutkowska Wiktoria
36. Malicki Krystian
37. Pielecki Bartłomiej
38. Talarek Kacper
39. Grala Cezary Uzupełniający do klasy VIII