Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

W czasie Oblężenia pierwszy w Malborku Festiwal Smaków Food Trucków

2018-07-03 09:01:02 (ost. akt: 2018-07-03 09:03:34)

20-22 lipca br. po raz pierwszy w Malborku odbędzie się Festiwal Smaków Food Trucków. W czasie Oblężenia Malborka do naszego miasta zjadą food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata.

Celem festiwalu jest promowanie idei jedzenia w duchu slow, czyli przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Malborka.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w wydarzeniu.

Więcej informacji TUTAJ
Wkrótce więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami.

Partnerzy:
Muzeum Zamkowe w Malborku
Oblężenie Malborka

O festiwalu:
Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu.

Informacja i zdjęcia organizatorów