Piątek, 26 kwietnia 2024. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Kolejne sukcesy zawodników Delfina

2018-05-23 13:49:13 (ost. akt: 2018-05-23 13:50:17)

W sobotę 19 maja w Chojnicach pływacy Delfina Malbork rywalizowali w drugiej odsłonie Ligi Województwa Pomorskiego Młodzików. Wiktoria Grabara, Klaudia Wolanin oraz Jan Rażewski rywalizowali  z zawodnikami z 18 klubów z naszego województwa.

Wiktoria dwukrotnie razy odbierała srebrny medal za 100 metrów stylem dowolnym i grzbietowym, zajmując 2 miejsce w klasyfikacji końcowej. Klaudia Wolanin zajęła 5 miejsce na 200 metrów stylem zmiennym oraz 100 metrów stylem dowolnym. Jan Rażewski w swoich startach zajął 9 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym oraz 11 miejsce na 200 metrów stylem zmiennym. Ze wszystkich startów jesteśmy bardzo zadowoleni, biorąc pod uwagę osłabienie naszych zawodników spowodowane przebytymi chorobami. Dodatkowo Wiktoria Grabara została powołana na zgrupowanie Kadry Województwa Pomorskiego w pływaniu w okresie 23.05-02.06  w Wałczu gdzie będzie miała możliwość trenowania z najlepszymi zawodnikami z województwa pomorskiego.