Piątek, 20 kwietnia 2018. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

XV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej "Puchar Wiosny"

2018-03-26 10:07:46 (ost. akt: 2018-03-26 10:13:53)

W dniach 24-25.03.2018r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5. W Malborku odbył się XV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej „Puchar Wiosny” kobiet i mężczyzn zorganizowany przez Ognisko „miejskie” TKKF Malbork, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Burmistrza Miasta Malborka.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn kobiecych oraz 12 drużyn męskich. W ciągu dwóch dni rozegranych zostało w sumie 46 spotkań, które wyłoniły zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Klasyfikacja końcowa Turnieju Piłki Siatkowej „Puchar Wiosny” Kobiet:
1 miejsce – „No Name” Starogard Gdański
2 miejsce – „So Sorry” Gdańsk
3 miejsce – MKWO Mazury
4 miejsce – Intermarine 1 Gdańsk
5 miejsce – Intermarine 2 Gdańsk
6 miejsce – „Do garów” Poznań
7 miejsce – Fortunate Orneta
8 miejsce – Horabic Bydgoszcz
9 miejsce – TKKF Malbork
10 miejsce – SilvuPle Ostróda

Nagrody indywidualne dla najlepszej zawodniczek drużyny otrzymały: Paulina Miloch („So Sorry” Gdańsk), Joanna Makrenek (Fortunate Orneta), Anna Wilczewska (TKKF Malbork), Edyta Zdyb („No Name” Starogard Gd.), Lucyna Dydzińska („Do garów” Poznań), Anna Strejlaw (Intermarine 1 Gdańsk), Hanna Janczak-Piotrowska ( Intermarine 2 Gdańsk ), Ewa Czekajewska (Horabic Bydgoszcz), Julia Gach (MKWO Mazury), Magda Milewska (SilvuPle Ostróda)

Dodatkowo pamiątkowymi statuetkami zostały uhonorowane zawodniczki wyróżniające się w całym turnieju w następujących kategoriach:
Najlepsza rozgrywająca – Ewa Kasprów ( „No Name” Starogard Gd. )
Najlepsza blokująca – Karolina Marchal ( Intermarine 1 Gdańsk )
Najlepsza przyjmująca – Sylwia Kwaśnik ( „Do Garów” Poznań )
Najlepsza atakująca – Marta Dąbrowska ( „No Name” Starogard Gd. )
Najwszechstronniejsza zawodniczka – Alicja Mroczko-Klecan ( MKWO Mazury )
MPV turnieju – Natalia Mazur ( „So Sorry” Gdańsk )

Klasyfikacja końcowa Turnieju Piłki Siatkowej „Puchar Wiosny” Mężczyzn:

1 miejsce – Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie
2 miejsce – Orzeł Bydgoszcz
3 miejsce – AZS UG Gdańsk
4 miejsce – MPS Malbork
5 miejsce – Intermarine Gdańsk
6 miejsce – II LO Malbork
7 miejsce – Elbudrem Gdańsk
8 miejsce – 22 Baza LT Malbork
9 miejsce – WB Timex Tczew
10 miejsce – Nocożercy Olsztyn
11 miejsce – TKKF Piaski Malbork
12 miejsce – Pompa Braniewo

Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn: Sławomir Wrzosek ( Elbudrem Gdańsk ), Robert Jędrzejczak ( 22 Baza LT Malbork), Arkadiusz Kowalczyk ( AZS UG Gdańsk ), Arkadiusz Bloch ( KWP Olsztyn ), Jakub Kowalewski ( TKKF Piaski Malbork ), Paweł Andrzejczak ( Intermarine Gdańsk ), Przemysław Paduszek ( II LO Malbork ), Dariusz Najmowicz ( Nocożercy Olsztyn ), Krzysztof Wojtaś ( WB Timex Tczew ), Michał Mikołański ( Orzeł Bydgoszcz ), Jakub Nowak ( MPS Malbork ).

Dodatkowo pamiątkowymi statuetkami zostali uhonorowani zawodnicy wyróżniający się w całym turnieju w następujących kategoriach:
Najlepszy rozgrywający – Przemysław Polechoński ( KWP Olsztyn )
Najlepszy blokujący – Krzysztof Jasiński ( Orzeł Bydgoszcz )
Najlepszy przyjmujący – Oskar Łosowski ( AZS UG Gdańsk )
Najlepszy atakujący – Mateusz Szturmowski ( MPS Malbork )
Najwszechstronniejszy zawodnik – Denis Marchenko ( Orzeł Bydgoszcz )
MPV turnieju – Mariusz Kozłowski ( KWP Olsztyn )

Nagrody w turnieju w postaci pamiątkowych pucharów, medali i statuetek ufundowali: Marszałek Województwa Pomorskiego, Burmistrz Miasta Malborka, Prezes TKKF Malbork Ognisko „Miejskie”.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w turnieju, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok.
http://m.82-200.pl/2018/03/orig/z-4-2675.jpg