Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Najlepsi sportowcy nagrodzeni stypendiami burmistrza

2018-03-07 15:48:32 (ost. akt: 2018-03-07 16:26:15)

Burmistrz Marek Charzewski nagrodził na dzisiejszej (01.08) uroczystości w urzędzie miasta najlepszych sportowców minionego roku oraz ich trenerów. Wręczył im dyplomy, upominki oraz stypendia jak również złożył gratulacje i życzył dalszych sukcesów.

Nagrodzeni:

1. Alicja Krauze - Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – II miejsce 800 m w stylu dowolnym na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w pływaniu 14-16.07.2017 r. w Opolu

2. Karol Michał Klimaszewski - Miejski Klub Sportowy „Rzemieślnik” - II miejsce w kategorii wagowej do 105 kg, w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23 w podnoszeniu ciężarów 09-11.06.2017 w Zamościu

3. Hubert Philipp - Malborski Klub Kiokushin Karate – I miejsce w karate w kategorii kata juniorów oraz I miejsce w kumite juniorów na XVII Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów 16.12.2017 w Koszalinie

4. Miłosz Wolak - Malborski Klub Kiokushin Karate – II miejsce w karate w kategorii kata juniorów oraz III miejsce w kumite juniorów na XVII Mistrzostwach Polski Kyokushin Juniorów 16.12.2017 w Koszalinie

5. Maciej Wójtowicz - Malborski Klub Kiokushin Karate – III miejsce w karate w kategorii kumite juniorów młodszych na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 21.10.2017 w Lublinie

6. Urszula Zelman - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

7. Aleksandra Żurawska - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

8. Dagmara Dąbrowska - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

9. Marta Matejko - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

10. Natalia Krupa - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

11. Monika Fedusio - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

12. Julia Michalewicz - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

13. Daria Grochowska - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

14. Diana Dąbrowska - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

15. Daria Rafalska - Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” - III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek w piłce siatkowej 19-23.04.2017 w Malborku

16. Bartosz Grabara - Uczniowski Klub Sportowy „Bombek” - wychowanek UKS „Bombek” grający na wypożyczeniu w Klubie MKS „Sokoły” Toruń zdobył I miejsce w rozgrywkach drużynowych w hokeju na lodzie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski U-16 , 4-9.04.2017 w Sanoku

17. Michał Nawrocki - Uczniowski Klub Sportowy „Bombek” - wychowanek UKS „Bombek” grający na wypożyczeniu w Klubie MKS „Sokoły” Toruń zdobył II miejsce w rozgrywkach drużynowych w hokeju na lodzie na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Polski U-14, 18-23.04.2017 w Bytomiu

Trenerzy:


Iwona Ciecholewska i Dorota Grzywacka, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
Szymon Żołędziewski i Paweł Tercjak, Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł”
Wojciech Kunicki, Malborski Klub Kiokushin Karate
Sławomir Nawrocki, Uczniowski Klub Sportowy „Bombek”
Witold Barcikowski, prezes Miejskiego Klubu Sportowego Rzemieślnik