Piątek, 24 listopada 2017. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Nagrody dla laureatów i finalistów konkursów oraz najlepszych sportowców

2017-06-21 17:01:36 (ost. akt: 2017-06-21 17:04:37)

Kończy się rok szkolny, a więc przyszedł czas na podsumowania i uhonorowanie uczniów, którzy w ostatnich dziesięciu miesiącach zdobyli wysokie pozycje w konkursach przedmiotowych i pozaprzedmiotowych o randze co najmniej wojewódzkiej oraz tych, którzy uzyskali najlepsze wyniki sportowe.

Dziś (21.06) w urzędzie miasta otrzymali zasłużone nagrody i gratulacje. Uczniom towarzyszyli nauczyciele oraz rodzice. Nagrody rzeczowe dla laureatów i finalistów wręczał burmistrz Marek Charzewski, dla sportowców w ramach rankingu Ośrodka Sportu i Rekreacji dyrektor Piotr Sadowski oraz Paweł Tercjak.

Laureaci konkursów przedmiotowych i pozaprzedmiotowych

Cybulski Mikoła, SP 2, średnia 5,30, Laureat - 17 Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu "Wyspa Zagadek 2017" - etap wojewódzki
Pakuła Małgorzata, SP 2, średnia 5,50, Laureat - Wojewódzki Konkurs Historyczny "Bohaterowie Sierpnia '80"
Jankowski Szymon, SP 3, średnia 4,70, Laureat - II stopnia w OgolnopolskIm Konkursie Leksykalnym z języka Angielskiego "Memory Master"; I miejsce - Oggólnopolski Turniej Hokeja na Lodzie w Malborku; II miejsce - Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie w Elblągu; II miejsce - Międzynarodowy turniej Hokeja na Rolkach w Malborku;
Seńko Bartosz, SP 3, średnia 5,50, I miejsce - Międzynarodowy Turniej Hokeja na Rolkach w Malborku;II miejsce - Ogolnoplski Festiwal Gier Matematycznych; Laureat - III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego "Memory Master";
Uzarek Maksymilian Michał, SP 3, średnia 4,80, Laureat III stopnia - Ogólnopolski konkurs Leksykalny "Memory Master"
Kupińska Agata, SP 3, średnia 5,18, Laureatka - III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego "Memory Master";
Lahutta Piotr Jędrzej, SP 3, średnia 5,20, Laureat - III stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego "Memory Master";
Sosnowski Adam, SP 3, średnia 5,09, Laureat II stopnia - Ogólnopolski Konkurs "Memory Master" - konkurs leksykalny z języka angielskiego; III miejsce - Ogólnopolski Konkurs "Bat Kid" w słuchaniu ze zrozumieniem (język angielski)
Gorjainow Daria, SP 6, średnia 4,73, Laureat - VIII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic - Sanok 2017";
Gęsiarz Kacper, SP 6, średnia 5,00, Laureat - Konkurs Wojewódzki "Historia Hymnu Polskiego"; III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Informatyczno-Przyrodniczym "Mój Zwierzak" w kategorii klas szóstych;
Kądziołka Julia, SP 8, średnia 5,63, Laureatka - XXI Konkurs Religijny Diecezji Elbląskiej
Staniszewska Nadia, SP 8, średnia 5,18, Laureatka - Wojewódzko - Metropolitarny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda
Tchórzewski Paweł, SP 8, średnia 4,55, Laureatka - Wojewódzko - Metropolitarny Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego kard. Augusta Hlonda

Kajomof Rafał, Gim. 1, średnia 4,78, Laureat - Wojewódzki Konkurs z matematyki; Laureat - Wojewódzki Konkurs z chemii; Finalista - Wojewódzki Konkurs z fizyki
Sajkowski Michał, Gim. 2, średnia 5,53, Laureat - VII Wojewódzki Konkurs Historyczny "Sierpień '80"; Laureat - Konkursu The Queen Jadwiga Fundation QJF z Australi Perła Królowej Jadwigi; Finalista - I Ogólnopolski Konkurs Wyzwania Matematycznego Kings
Naklicki Tomasz, Gim. 3, średnia 5,54, Laureat - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego; Laureat - Wojewódzki Konkurs Chemiczny; Finalista - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Sobolewski Bartosz, Gim. 3, średnia 5,60, Laureat - Wojewódzki Konkurs Geograficzny
Kwiatkowski Adrian, Gim. 3, średnia 5,19, Laureat - Kuratoryjny Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjów
Bożek Michał, Gim. 3, średnia 5,69, Laureat - Wojewódzki Konkurs Historyczny
Kwiatkowska Patrycja, Gim. 5, średnia 4,61, Laureat - Konkurs Wojewódzki "Historia Hymnu Narodowego";
Gałązka Magdalena, Gim. 5, średnia 5,38, Laureat - Konkurs Wojewódzki "Historia Hymnu Narodowego";
Jasińska Lilianna, Gim. AWANS, średnia 5,78, Laureatka - Wojewódzki konkurs Chemiczny; Finalistka - Wojewódzki Konkurs Biologiczny

Finaliści konkursów przedmiotowych i konkursów pozaprzedmiotowych o randze wojewódzkiej

Barecka Karolina, SP 2, średnia 5,00, III miejsce - XII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie" w Sadlinkach
Kłos Aleksandra, SP 2, średnia 5,18, I miejsce - XII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie" w Sadlinkach; II miejsce - Wojewodzki Konkurs Piosenki Międzynarodowej w Gdańsku
Oller Małgorzata, SP 2, średnia 5,00, II miejsce - Wojewodzki Konkurs Piosenki Międzynarodowej w Gdańsku; III miejsce - XII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie" w Sadlinkach
Sadowska Maria, SP 2, średnia 5,00, II miejsce - Wojewódzki Konkurs Piosenki Międzynarodowej w Gdańsku; II miejsce - XII Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek "Nasze Boże Narodzenie" w Sadlinkach
Gajkiewicz Maja, SP 3, średnia 4,64, Finalistka - XXXIV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej
Wieliczko Weronika, SP 3, średnia 5,70, Finalistka - etapu Wojewódkiego Konkursu języka polskiegodla uczniów szkół podstawowych; Finalistka - Ogólnopolski 17 Konkurs Twórczego Używania Umysłu "Wyspa Zagadek 2017"
Kmieć Patryk, SP 3, średnia 5,36, Finalista - etap Wojewódzki "Liga Matematyczna 2016/2017"; II miejsce - Ogólnopolski Festiwal Gier Matematycznych;
Dymek Bianka, SP 3, średnia 5,18, Finalistka - 17 Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu "Wyspa Zagadek 2017"
Rakowski Maya, SP 3, średnia 5,18, II miejsce - Ogólnopolski Konkurs "Bat Kid" w słuchaniu ze zrozumieniem (Język angielski)
Przyborowicz Kajetan, SP 3, średnia 4,82, II miejsce - Międzynarodowy turniej Hokeja na Rolkach w Malborku;I miejsce - Ogólnopolski Turniej Hokeja na Lodzie w Malborku
Czarniak Adrian, SP 3, średnia 4,80, I miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików w Hokeju na Rolkach; II miejsce - Ogólnopolski Festiwal Gier Matematycznych;
Olęcki Maciej Piotr, SP 3, średnia 4,60, II miejsce - Ogólnopolski Festiwal Gier Matematycznych
Ratajczyk Nadia, SP 3, średnia 4,50, I miejsce - Mistrzostwa Polski Młodzików w Hokeju na Rolkach
Grabara Wiktoria, SP 3, średnia 5,00, Finalistka - Ogólnopolski konkurs Leksykalny "Memory Master"
Tomczyk Wiktoria, SP 3, średnia 5,55, Finalistka - Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "Memory Master"
Dziwierek Aleksandra Mirosława, SP 3, średnia 5,00, Finalistka - Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "Memory Master"
Wysocki Mateusz, SP 3, średnia 5,1, Finalistka - Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "Memory Master"
Rogowska Julia, SP 3, średnia 5,2, Finalistka - Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego "Memory Master"
Reszka Aleksandra, SP 5,średnia 4,75, Finalistka - 17 Ogólnopolski Konkurs Używania Umysłu "Wyspa Zagadek 2017"
Wrzochalska Dominika Anna, SP 9, średnia 5,72, Finalistka - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Zawicka Magda, SP 9, średnia 5,36, Finalistka - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Neubauer Marcel Maksymilian, SP 9, średnia 5,18, I miejsce - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Z lupą wśród bałtyckich łąk podwodnych"
Badowska Natalia, Gim. 1, średnia 4,85, Finalista - Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego
Tyborska Natalia, Gim. 1, średnia 5,33, II miejsce - w swojeje grupie wiekowej w etapie wojewódzkim w konkursie języka angielskiego o zasięgu europejskim "The Big Challange"
Lalikowska Ada, Gim. 1, średnia 5,29, Nagroda główna - XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielaknoc na Pomorzu"
Kapusta Kinga, Gim. 2, średnia 4,85, I miejsce - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Złota klamra królowej Jadwigi"; III miejsce - I Wojewódzki Konkurs Fotograficzny i Plastyczny - "Czytam, bo lubię - portret z książką."
Kosińska Zuzanna, Gim. 2, średnia 4,92, I miejsce - I Wojewódzki Konkurs Fotograficzny i Plastyczny - "Czytam, bo lubię - portret z książką"
Sidor Julia, Gim. 2, średnia 5,00, II miejsce - Wojewódzki Konkurs Piosenki Międzynarodowej w Gdańsku
Dębicka Michalina, Gim. 3, średnia 5,54, Finalistka - Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego; Finalistka - Wojewódzki konkurs Biologiczny
Zapolski-Downar Jan, Gim. 3, średnia 5,55, Finalista - Wojewódzki Konkurs Geograficzny; Finalista - etap Wojewódzko-Metropolitarnego konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda
Sobuń Tomasz, Gim. 3, średnia 4,92, Finalista - Wojewódzki konkurs Geograficzny
Słomiński Marcel, Gim. 3, średnia 5,38, Finalista - Wojewódzki Konkurs Chemiczny; Finalista - Wojewódzki Konkurs Geograficzny;Finalista - Wojewódzki Konkurs Historyczny
Przybylska Oliwia, Gim. 3, średnia 5,27, Finalista - Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Przybylska Julia, Gim. 3, średnia 5,40, Finalista - Wojewódzki Konkurs Biologiczny
Gruza Alicja, Gim. 3, średnia 5,46, Finalistka - etap Wojewódzko-Metropolitarnego konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda
Kasprzyk Cezary, Gim. 3, średnia 4,89, Finalista - etap Wojewódzko-Metropolitarnego konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Kardynała Augusta Hlonda
Kajer Karolina, Gim. 3, średnia 5,61, Finalista - Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Nagrody w ramach współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych i gimnazjów prowadzonych przez OSiR w Malborku:

Szkoły Podstawowe - dziewczęta

I miejsce - Amelia Gawryluk, SP 9
II miejsce (ex aequo) - Gabriela Jarema, SP 9
II miejsce (ex aequo) - Julia Sidor, SP 9

najlepsze wyniki uzyskała Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoły Podstawowe - chłopcy
I miejsce - Igor Bojarczuk, SP 5
II miejsce - Konrad Nędza, SP 2
III miejsce - Filip Rados, SP 5

najlepsze wyniki uzyskała Szkoła Podstawowa nr 5

Gimnazja - dziewczęta
I miejsce - Emilia Karwasz, Gim 3
II - Sara Cierlicka, Gim. 3
III miejsce - Zuzanna Kochańska, Gim 2

najlepsze wyniki uzyskało Gimnazjum nr 3

Gimnazja - chłopcy
I miejsce (ex aequo) - Michał Bożek, Gim. 3
I miejsce (ex aequo) - Jakub Bugowski, Gimnazjum Sportowe
II miejsce - Michał Sadowski, Gim. 2

najlepsze wyniki uzyskało Gimnazjum Sportowe